رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم :

رنگ دکورال آلومینیوم، گونه‌ای از رنگ‌های پودری است که به عنوان لایه اول و پوشش سطح فلزی محسوب می‌شود و پس از پخت این رنگ در کوره الکترواستاتیک، سطح فلز آماده دکور کردن است.

خواص ویژه این نوع رنگ، سبب افزایش کیفیت عملیات دکورال می‌گردد. تنوع طرح‌های دکورال به عنوان پس زمینه، در خدمات مجالس و هزاران مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و محبوبیت ویژه ای دارند.

در روش رنگ آمیزی دکورال ابتدا سطح پروفیل با لایه ای از آستر مخصوص پودری رنگ دکورال آلومینیوم که به عنوان لایه اول و پوشش سطح فلزی محسوب می‌شود پوشیده می گردد و پس از پخت این رنگ در کوره الکترواستاتیک، سطح فلز آماده دکور کردن است.

خواص ویژه این نوع رنگ، سبب افزایش کیفیت عملیات دکورال می‌گردد. طرح های دکورال بصورت فیلم های پلیمری با تنوع بسیار زیاد و کیفیت های متنوع در دسترس می باشد.

این لایه پلیمری توسط دستگاه مخصوص رنگ آمیزی دکورال در گروه های 6 تا 12 تایی بر روی شاخه های پروفیل کشیده می شود سپس درون کوره مخصوص فیلم پلیمری پخته شده و بر روی پروفیل تثبیت می گردد.

لایه دکورال پروفیل را درمقابل شرایط جوی مانندرطوبت و خراشیدگی حفاظت کرده و تادمای ۲۶۰ تا ۳۱۵ درجه سانتی‌گرادخاصیت خود راحفظ می‌کنند. تنوع طرح‌های دکورال هزاران انتخاب را پیش روی مصرف کننده قرار می‌دهد.

 

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم

رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم رنگ آمیزی دکورال آلومینیوم : رنگ دکورال آلومینیوم، گونه‌ای از رنگ‌های پودری است که به عنوان لایه اول و پوشش سطح فلزی محسوب می‌شود و پس از پخت این رنگ در کوره الکترواستاتیک، سطح فلز آماده دکور کردن است. خواص ویژه این نوع رنگ، سبب افزایش کیفیت عملیات دکورال می‌گردد. تنوع …

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *